VÝSLEDKY - ZÁPASYRESULTS - MATCHESVÝSLEDKY - ZÁPASYWYNIKI - POJEDYNKIERGEBNISSE - WETTKÄMPFEEREDMÉNYEK - MÉRKŐZÉSEKRÉSULTATS - MATCHSRESULTADOS - COMBATESRISULTATI - INCONTRIРЕЗУЛЬТАТЫ - МАТЧИ
K-1 ŽÁCIBOYSŽIACICHŁOPCYJUNGENFIÚKGARÇONSNIÑOSRAGAZZIМАЛЬЧИКИ-52 kg(3)
RUADUKHOV Aiub
Profi-sport
RSC
CZFRIES Lukáš
Hamr Gym Ostrava
RUADUKHOV Aiub
Profi-sport
KO
RUADUKHOV Aiub
Profi-sport
CZDJEBAR Mohamed
Hanuman Gym Praha
K-1 ŽÁCIBOYSŽIACICHŁOPCYJUNGENFIÚKGARÇONSNIÑOSRAGAZZIМАЛЬЧИКИ-63 kg(2)
CZPOLÁŠEK Ladislav
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
0:3
CZPOLÁŠEK Ladislav
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
PLNIEDZIELA Dariusz
Octagon Team
K-1 ŽÁCIBOYSŽIACICHŁOPCYJUNGENFIÚKGARÇONSNIÑOSRAGAZZIМАЛЬЧИКИ-69 kg(2)
CZBLINKA Lukáš
Hamr Gym Ostrava
KO
CZBLINKA Lukáš
Hamr Gym Ostrava
PLDOMAGALA Konrad
Octagon Team
K-1 ŽÁKYNĚGIRLSŽIAČKYDZIEWCZĘTAMÄDCHENLEÁNYOKFILLESNIÑASRAGAZZEДЕВОЧКИ-46 kg(3)
CZJURÁŠOVÁ Bára
Macak's GYM Pardubice
3:0
PLBOROWSKA Kaia
Hunter Gym
CZJURÁŠOVÁ Bára
Macak's GYM Pardubice
0:3
CZJURÁŠOVÁ Bára
Macak's GYM Pardubice
PLWOLANSKA Maja
Fight Academy Stargart
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-60 kg(2)
PLSLUPEK Daniel
Hunter Gym
3:0
PLSLUPEK Daniel
Hunter Gym
PLCZARNECKI Gerard
Palestra Warszawa
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-63,5 kg(5)
PLKRZYZANIAK Kamil
Hunter Gym
1:2
SKDUBEŇ Michal
Ares Gym AC Uniza
CZSIVÁK Václav
Como - 3 gym
2:1
SKKOVÁČ Michal
Fire Gym BB
PLKRZYZANIAK Kamil
Hunter Gym
0:3
CZTICHOTA Jakub
Hanuman Gym Praha
CZSIVÁK Václav
Como - 3 gym
KO
CZSIVÁK Václav
Como - 3 gym
PLKRZYZANIAK Kamil
Hunter Gym
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-67 kg(5)
PLSOBCZAK Mateusz
Fight Academy Stargart
3:0
SKORAVKIN Martin
Fire Gym BB
SKSVITEK Daniel
Ares Gym AC Uniza
RSC
PLKOPANISZYN Mikolaj
Legion Glogon
CZBRICHTA Leoš
Hanuman Gym Praha
RSC
PLSOBCZAK Mateusz
Fight Academy Stargart
CZBRICHTA Leoš
Hanuman Gym Praha
1:2
CZBRICHTA Leoš
Hanuman Gym Praha
SKSVITEK Daniel
Ares Gym AC Uniza
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-71 kg(2)
CZRŮŽIČKA Tadeáš
Lanna Gym
0:3
CZRŮŽIČKA Tadeáš
Lanna Gym
SKCEDZO Miroslav
Assassin Gym Bytča
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-75 kg(3)
CZMAREŠ Kryštof
Lanna Gym
3:0
PLJAWORSKI Jan
Copacabana Team
PLSADOWY Mikolaj
SMOK Torun
DISQ
PLSADOWY Mikolaj
SMOK Torun
CZMAREŠ Kryštof
Lanna Gym
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-81 kg(5)
SKHOLKOVIČ Tomáš
RAPTORS Trnava
RSC
CZBAKEŠ Jakub
Iron Fighters, z.s.
CZDUBSKÝ David
REDNECKS Gym z.s.
1:2
PLKOKIZA Roman
Copacabana Team
SKHOLKOVIČ Tomáš
RAPTORS Trnava
RSC
PLSLOWINSKI Filip
Fight Academy Stargart
SKHOLKOVIČ Tomáš
RAPTORS Trnava
RSC
SKHOLKOVIČ Tomáš
RAPTORS Trnava
CZDUBSKÝ David
REDNECKS Gym z.s.
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-86 kg(2)
PLBUCZMA Bartosz
Fight Academy Stargart
3:0
PLBUCZMA Bartosz
Fight Academy Stargart
SKKRIŽAN Patrik
RAPTORS Trnava
K-1 JUNIORKYJUNIOR WOMENJUNIORKYJUNIORKIJUNIORINNENNŐI IFJÚSÁGIJUNIORS FÉMININESJUNIOR FEMENINOJUNIORES DONNEЮНИОРЫ (ДЕВОЧКИ)-60 kg(4)
CZDVOŘÁKOVÁ Tereza
Hakim Gym Kladno
3:0
SKZRAKOVÁ Daša
Fire Gym BB
PLPIETRZYKOWSKA Ewa
Palestra Warszawa
0:3
CZŠIPLEROVÁ Natálie
Hanuman Gym Praha
CZDVOŘÁKOVÁ Tereza
Hakim Gym Kladno
2:1
CZDVOŘÁKOVÁ Tereza
Hakim Gym Kladno
PLPIETRZYKOWSKA Ewa
Palestra Warszawa
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-60 kg(8)
PLZAMBRZYCKI Jerzy
SMOK Torun
0:3
CZSKALICKÝ Matěj
Pankration gym z.s.
SKTADLÁNEK Tomáš
Victory Gym Trenčín
0:3
PLPRZEKURAT Tomasz
Golden Dragon
PLOLSZEWSKI Krzysztof
Palestra Warszawa
3:0
CZMISTR Lukáš
SK Mudroch Team
FILAWRENCE Korede
Tuusula Nyrkeily Seura Tuusny
0:3
CZBARAN Michal
Como - 3 gym
SKTADLÁNEK Tomáš
Victory Gym Trenčín
AB
PLZAMBRZYCKI Jerzy
SMOK Torun
PLOLSZEWSKI Krzysztof
Palestra Warszawa
3:0
FILAWRENCE Korede
Tuusula Nyrkeily Seura Tuusny
PLOLSZEWSKI Krzysztof
Palestra Warszawa
0:3
PLOLSZEWSKI Krzysztof
Palestra Warszawa
SKTADLÁNEK Tomáš
Victory Gym Trenčín
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-63,5 kg(5)
UAKUZAKHMEDOV Timur
Spolek SoRu gym Chrudim
0:3
RUSHAKHALDAEV Ruslan
Association the-champions Příbram o.s.
CZHOLEC Jan
X-Gym Praha
3:0
VNNGUYEN Manh-Hung
Lanna Gym
UAKUZAKHMEDOV Timur
Spolek SoRu gym Chrudim
0:3
CZKROFTA Jakub
Macak's GYM Pardubice
CZHOLEC Jan
X-Gym Praha
3:0
CZHOLEC Jan
X-Gym Praha
UAKUZAKHMEDOV Timur
Spolek SoRu gym Chrudim
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-67 kg(10)
PLAHMAD Adrian
RKSW Rzeszowski Klub Sportów Walki
KO
CZBRAŠ Robert
TJ SPORT MORAVIA
CZRYCHTAŘIK Jan
TOLJA GYM
3:0
PLKARLINSKI Michal
Target Muay Thai
CZKRIŠTŮFEK Ladislav
Lanna Gym
2:1
PLPOLAK Michal
Golden Dragon
SKDRÁBIK Tomáš
Fire Gym BB
WO
PLAHMAD Adrian
RKSW Rzeszowski Klub Sportów Walki
CZBARTŮNĚK Tomáš
Association the-champions Příbram o.s.
3:0
PLBIALECKI Mateusz
SMOK Torun
CZRYCHTAŘIK Jan
TOLJA GYM
0:3
CZPRÍSLUPSKÝ Martin
Berka Fight centrum z.s.
CZKRIŠTŮFEK Ladislav
Lanna Gym
2:1
SKDRÁBIK Tomáš
Fire Gym BB
CZBARTŮNĚK Tomáš
Association the-champions Příbram o.s.
3:0
CZRYCHTAŘIK Jan
TOLJA GYM
CZBARTŮNĚK Tomáš
Association the-champions Příbram o.s.
0:3
CZBARTŮNĚK Tomáš
Association the-champions Příbram o.s.
CZKRIŠTŮFEK Ladislav
Lanna Gym
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-71 kg(11)
CZJEDLIČKA Martin
Lumberjack Gym - Bílovec
0:3
CZKREJČÍ Jaroslav
Berka Fight centrum z.s.
CZVEŘMÍŘOVSKÝ Radek
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
2:1
PLKACZMARCZVK Lukasz
Gym Fight Wroclav
SKČERMÁK Martin
Victory Gym Trenčín
RSC
CZMOUDŘÍK Ivan
Berka Fight centrum z.s.
CZKRČMÁŘ Michal
Lanna Gym
3:0
PLKOSIARSKI Rafal
Am Nat Krakov
SKSMOLAR Miroslav
Guard Košice
1:2
CZJEDLIČKA Martin
Lumberjack Gym - Bílovec
CZNAKONECHNYI Petro
Berka Fight centrum z.s.
KO
CZVEŘMÍŘOVSKÝ Radek
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
CZHARUTJUNJAN Gor
TOLJA GYM
3:0
SKČERMÁK Martin
Victory Gym Trenčín
SKSMOLAR Miroslav
Guard Košice
WO
CZKRČMÁŘ Michal
Lanna Gym
CZNAKONECHNYI Petro
Berka Fight centrum z.s.
3:0
CZHARUTJUNJAN Gor
TOLJA GYM
CZNAKONECHNYI Petro
Berka Fight centrum z.s.
0:3
CZNAKONECHNYI Petro
Berka Fight centrum z.s.
SKSMOLAR Miroslav
Guard Košice
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-75 kg(10)
PLTRZESNIEWSKI-TRYC Piotr
Palestra Warszawa
RSC
CZPORUBSKÝ Marek
TJ Jiskra Aš Blue Dragon
CZPIELESZ Otmar
Como - 3 gym
0:3
CZŠIMEK Lukáš
SK Atom Fighters Plzeň
CZPROCHÁZKA Marek
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
3:0
SKGOČIK Miroslav
Guard Košice
PLTRZESNIEWSKI-TRYC Piotr
Palestra Warszawa
1:2
CZKUČÁK Tomáš
X-Gym Praha
PLSZMAJDA Karol
SMOK Torun
2:1
CZVIDECKÝ Jan
Fighters centrum Spartakus
PLKOLASINSKI Daniel
Palestra Warszawa
RSC
CZPIELESZ Otmar
Como - 3 gym
CZPROCHÁZKA Marek
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
2:1
PLTRZESNIEWSKI-TRYC Piotr
Palestra Warszawa
PLKOLASINSKI Daniel
Palestra Warszawa
WO
PLSZMAJDA Karol
SMOK Torun
CZPROCHÁZKA Marek
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
3:0
CZPROCHÁZKA Marek
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
PLKOLASINSKI Daniel
Palestra Warszawa
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-81 kg(11)
PLKASZUBA Arkadiusz
RKSW Rzeszowski Klub Sportów Walki
3:0
CZDIMITROV Svetlozar
Association the-champions Příbram o.s.
CZKUČERA Josef
TOLJA GYM
0:3
PLOLSZEWSKI Lukasz
SMOK Torun
PLDOLBIEŃ Bartosz
Palestra Warszawa
0:3
CZMURADOV Makhmud
Monster Gym
CZBRUNCLÍK Daniel
X-Gym Praha
3:0
PLKLIMEK Pawel
Am Nat Krakov
PLKASZUBA Arkadiusz
RKSW Rzeszowski Klub Sportów Walki
3:0
CZKANTOR Tomáš
Como - 3 gym
CZŠPIKLA Petr
VIPER CLUB Česká Lípa
3:0
CZKUČERA Josef
TOLJA GYM
PLDOLBIEŃ Bartosz
Palestra Warszawa
0:3
PLBARTNIK Jakub
X Fight Piaseczno
PLKASZUBA Arkadiusz
RKSW Rzeszowski Klub Sportów Walki
0:3
CZBRUNCLÍK Daniel
X-Gym Praha
PLDOLBIEŃ Bartosz
Palestra Warszawa
0:3
CZŠPIKLA Petr
VIPER CLUB Česká Lípa
PLKASZUBA Arkadiusz
RKSW Rzeszowski Klub Sportów Walki
3:0
PLKASZUBA Arkadiusz
RKSW Rzeszowski Klub Sportów Walki
PLDOLBIEŃ Bartosz
Palestra Warszawa
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-86 kg(9)
PLZDROJEWSKI Patryk
Palestra Warszawa
3:0
PLSAJEWICZ Patryk
Copacabana Team
PLKASPERSKI Dawid
Puncher Wrocław
3:0
PLBRATKOWICZ Maksymilian
Gym Fight Wroclav
CZKRAFT Petr
SK Atom Fighters Plzeň
2:1
PLSTAWICKI Zbigniew
Hunter Gym
CZHUNANYAN David
TOLJA GYM
2:1
PLSKRABUCHA Szymon
RKSW Rzeszowski Klub Sportów Walki
PLZDROJEWSKI Patryk
Palestra Warszawa
RSC
CZKRULIŠ Petr
KTSO PRAHA
PLKASPERSKI Dawid
Puncher Wrocław
AB
CZKRAFT Petr
SK Atom Fighters Plzeň
PLZDROJEWSKI Patryk
Palestra Warszawa
1:2
CZHUNANYAN David
TOLJA GYM
PLKASPERSKI Dawid
Puncher Wrocław
3:0
PLKASPERSKI Dawid
Puncher Wrocław
PLZDROJEWSKI Patryk
Palestra Warszawa
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-91 kg(3)
CZPOHL Cyril
BT Gym Praha
0:3
CZIBL Jakub
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.
CZPOHL Cyril
BT Gym Praha
1:2
CZPOHL Cyril
BT Gym Praha
CZKAREŠ Petr
Iron Fighters, z.s.
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА+91 kg(7)
CZBERKA Martin
Berka Fight centrum z.s.
KO
CZMUZIKANT Martin
CZSKIRCA Lukáš
Hanuman Gym Praha
0:3
CZPAVLIČEK Viktor
TKBC Praha
PLBLAWDZIEWICZ Michal
Palestra Warszawa
RSC
CZKOHOUT František
Lanna Gym
CZFENCL Vilém
Lanna Gym
3:0
CZBERKA Martin
Berka Fight centrum z.s.
PLBLAWDZIEWICZ Michal
Palestra Warszawa
0:3
CZSKIRCA Lukáš
Hanuman Gym Praha
CZFENCL Vilém
Lanna Gym
3:0
CZFENCL Vilém
Lanna Gym
PLBLAWDZIEWICZ Michal
Palestra Warszawa
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-52 kg(6)
CZSTRNADOVÁ Klára
Millenium Gym o.s.
0:3
PLJUDA Patrycja
Octagon Team
SKCHOCHLÍKOVÁ Monika
Victory Gym Trenčín
3:0
PLKASPRZYK Magdalena
Target Muay Thai
CZKERLEHOVÁ Michaela
Iron Fighters, z.s.
3:0
CZSTRNADOVÁ Klára
Millenium Gym o.s.
SKCHOCHLÍKOVÁ Monika
Victory Gym Trenčín
0:3
CZJURSOVÁ Alexandra
Aplik Muay Thai
CZKERLEHOVÁ Michaela
Iron Fighters, z.s.
2:1
CZKERLEHOVÁ Michaela
Iron Fighters, z.s.
SKCHOCHLÍKOVÁ Monika
Victory Gym Trenčín
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-56 kg(5)
CZČÁSTKOVÁ Petra
BT Gym Praha
0:3
PLROZANSKA Joanna
X Fight Piaseczno
CZMAŠKOVÁ Sandra
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
RSC
PLZACHARIASZ Anna
Target Muay Thai
SKPETRÍKOVÁ Veronika
ŠKP Policajná Škola Košice
3:0
CZČÁSTKOVÁ Petra
BT Gym Praha
SKPETRÍKOVÁ Veronika
ŠKP Policajná Škola Košice
1:2
SKPETRÍKOVÁ Veronika
ŠKP Policajná Škola Košice
CZMAŠKOVÁ Sandra
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-60 kg(4)
SKCMÁROVÁ Lucia
Guard Košice
3:0
CZHLADIKOVA Alena
KTSO PRAHA
PLRAK Magdalena-Edyta
Octagon Team
0:3
SKSANDTNEROVÁ Veronika
Fighting Gym Bratislava
SKCMÁROVÁ Lucia
Guard Košice
3:0
SKCMÁROVÁ Lucia
Guard Košice
PLRAK Magdalena-Edyta
Octagon Team
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-65 kg(3)
CZFENDRICHOVÁ Martina
Iron Fighters, z.s.
3:0
SKŠPITOLOVÁ Kristína
Fire Gym BB
SKCMÁROVÁ Veronika
Guard Košice
2:1
SKCMÁROVÁ Veronika
Guard Košice
CZFENDRICHOVÁ Martina
Iron Fighters, z.s.
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-70 kg(4)
CZHOMOLKOVÁ Anna
SKS Arena Kladno
3:0
CZPIHÁVKOVÁ Věra
Pankration gym z.s.
CZVLNAŘOVÁ Barbora
SK Atom Fighters Plzeň
0:3
PLNIKOLAJCZUK Natalia
Copacabana Team
CZHOMOLKOVÁ Anna
SKS Arena Kladno
3:0
CZHOMOLKOVÁ Anna
SKS Arena Kladno
CZVLNAŘOVÁ Barbora
SK Atom Fighters Plzeň