VÝSLEDKY - JEDNOTLIVCIRESULTS - INDIVIDUALSVÝSLEDKY - JEDNOTLIVCIWYNIKI - ZAWODNICYERGEBNISSE - PERSONENEREDMÉNYEK - EGYÉNIRÉSULTATS - INDIVIDUELSRESULTADOS - INDIVIDUOSRISULTATI - INDIVIDUALIРЕЗУЛЬТАТЫ - ЛИЦА
K-1 ŽÁCI BOYS ŽIACI CHŁOPCY JUNGEN FIÚK GARÇONS NIÑOS RAGAZZI МАЛЬЧИКИ -52 kg(3)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
ADUKHOV Aiub
Profi-sport
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
DJEBAR Mohamed
Hanuman Gym Praha
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
FRIES Lukáš
Hamr Gym Ostrava

K-1 ŽÁCI BOYS ŽIACI CHŁOPCY JUNGEN FIÚK GARÇONS NIÑOS RAGAZZI МАЛЬЧИКИ -63 kg(2)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
POLÁŠEK Ladislav
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
NIEDZIELA Dariusz
Octagon Team

K-1 ŽÁCI BOYS ŽIACI CHŁOPCY JUNGEN FIÚK GARÇONS NIÑOS RAGAZZI МАЛЬЧИКИ -69 kg(2)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
BLINKA Lukáš
Hamr Gym Ostrava
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
DOMAGALA Konrad
Octagon Team

K-1 ŽÁKYNĚ GIRLS ŽIAČKY DZIEWCZĘTA MÄDCHEN LEÁNYOK FILLES NIÑAS RAGAZZE ДЕВОЧКИ -46 kg(3)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
JURÁŠOVÁ Bára
Macak's GYM Pardubice
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
WOLANSKA Maja
Fight Academy Stargart
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
BOROWSKA Kaia
Hunter Gym

K-1 JUNIOŘI JUNIOR MEN JUNIORI JUNIORZY JUNIOREN FÉRFI IFJÚSÁGI JUNIORS MASCULINS JUNIOR MASCULINO JUNIORES UOMINI ЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -60 kg(2)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
SLUPEK Daniel
Hunter Gym
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
CZARNECKI Gerard
Palestra Warszawa

K-1 JUNIOŘI JUNIOR MEN JUNIORI JUNIORZY JUNIOREN FÉRFI IFJÚSÁGI JUNIORS MASCULINS JUNIOR MASCULINO JUNIORES UOMINI ЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -63,5 kg(5)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
SIVÁK Václav
Como - 3 gym
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
KRZYZANIAK Kamil
Hunter Gym
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
KOVÁČ Michal
Fire Gym BB
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
TICHOTA Jakub
Hanuman Gym Praha

K-1 JUNIOŘI JUNIOR MEN JUNIORI JUNIORZY JUNIOREN FÉRFI IFJÚSÁGI JUNIORS MASCULINS JUNIOR MASCULINO JUNIORES UOMINI ЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -67 kg(5)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
BRICHTA Leoš
Hanuman Gym Praha
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
SVITEK Daniel
Ares Gym AC Uniza
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
KOPANISZYN Mikolaj
Legion Glogon
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
SOBCZAK Mateusz
Fight Academy Stargart

K-1 JUNIOŘI JUNIOR MEN JUNIORI JUNIORZY JUNIOREN FÉRFI IFJÚSÁGI JUNIORS MASCULINS JUNIOR MASCULINO JUNIORES UOMINI ЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -71 kg(2)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
RŮŽIČKA Tadeáš
Lanna Gym
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
CEDZO Miroslav
Assassin Gym Bytča

K-1 JUNIOŘI JUNIOR MEN JUNIORI JUNIORZY JUNIOREN FÉRFI IFJÚSÁGI JUNIORS MASCULINS JUNIOR MASCULINO JUNIORES UOMINI ЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -75 kg(3)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
SADOWY Mikolaj
SMOK Torun
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
MAREŠ Kryštof
Lanna Gym
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
JAWORSKI Jan
Copacabana Team

K-1 JUNIOŘI JUNIOR MEN JUNIORI JUNIORZY JUNIOREN FÉRFI IFJÚSÁGI JUNIORS MASCULINS JUNIOR MASCULINO JUNIORES UOMINI ЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -81 kg(5)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
HOLKOVIČ Tomáš
RAPTORS Trnava
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
DUBSKÝ David
REDNECKS Gym z.s.
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
KOKIZA Roman
Copacabana Team
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
SLOWINSKI Filip
Fight Academy Stargart

K-1 JUNIOŘI JUNIOR MEN JUNIORI JUNIORZY JUNIOREN FÉRFI IFJÚSÁGI JUNIORS MASCULINS JUNIOR MASCULINO JUNIORES UOMINI ЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -86 kg(2)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
BUCZMA Bartosz
Fight Academy Stargart
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
KRIŽAN Patrik
RAPTORS Trnava

K-1 JUNIORKY JUNIOR WOMEN JUNIORKY JUNIORKI JUNIORINNEN NŐI IFJÚSÁGI JUNIORS FÉMININES JUNIOR FEMENINO JUNIORES DONNE ЮНИОРЫ (ДЕВОЧКИ) -60 kg(4)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
DVOŘÁKOVÁ Tereza
Hakim Gym Kladno
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
PIETRZYKOWSKA Ewa
Palestra Warszawa
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
ŠIPLEROVÁ Natálie
Hanuman Gym Praha
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
ZRAKOVÁ Daša
Fire Gym BB

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -60 kg(8)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
OLSZEWSKI Krzysztof
Palestra Warszawa
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
TADLÁNEK Tomáš
Victory Gym Trenčín
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
LAWRENCE Korede
Tuusula Nyrkeily Seura Tuusny
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
ZAMBRZYCKI Jerzy
SMOK Torun

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -63,5 kg(5)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
HOLEC Jan
X-Gym Praha
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
KUZAKHMEDOV Timur
Spolek SoRu gym Chrudim
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
KROFTA Jakub
Macak's GYM Pardubice
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
NGUYEN Manh-Hung
Lanna Gym

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -67 kg(10)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
BARTŮNĚK Tomáš
Association the-champions Příbram o.s.
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
KRIŠTŮFEK Ladislav
Lanna Gym
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
DRÁBIK Tomáš
Fire Gym BB
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
RYCHTAŘIK Jan
TOLJA GYM

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -71 kg(11)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
NAKONECHNYI Petro
Berka Fight centrum z.s.
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
SMOLAR Miroslav
Guard Košice
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
HARUTJUNJAN Gor
TOLJA GYM
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
KRČMÁŘ Michal
Lanna Gym

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -75 kg(10)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
PROCHÁZKA Marek
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
KOLASINSKI Daniel
Palestra Warszawa
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
SZMAJDA Karol
SMOK Torun
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
TRZESNIEWSKI-TRYC Piotr
Palestra Warszawa

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -81 kg(11)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
KASZUBA Arkadiusz
RKSW Rzeszowski Klub Sportów Walki
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
DOLBIEŃ Bartosz
Palestra Warszawa
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
BRUNCLÍK Daniel
X-Gym Praha
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
ŠPIKLA Petr
VIPER CLUB Česká Lípa

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -86 kg(9)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
KASPERSKI Dawid
Puncher Wrocław
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
ZDROJEWSKI Patryk
Palestra Warszawa
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
HUNANYAN David
TOLJA GYM
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
KRAFT Petr
SK Atom Fighters Plzeň

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -91 kg(3)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
POHL Cyril
BT Gym Praha
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
KAREŠ Petr
Iron Fighters, z.s.
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
IBL Jakub
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА +91 kg(7)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
FENCL Vilém
Lanna Gym
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
BLAWDZIEWICZ Michal
Palestra Warszawa
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
BERKA Martin
Berka Fight centrum z.s.
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
SKIRCA Lukáš
Hanuman Gym Praha

K-1 ŽENY SENIOR WOMEN ŽENY SENIORKI FRAUEN SZENIOR NŐI SENIORS FÉMININES SENIOR FEMENINO SENIORES DONNE СПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -52 kg(6)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
KERLEHOVÁ Michaela
Iron Fighters, z.s.
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
CHOCHLÍKOVÁ Monika
Victory Gym Trenčín
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
JURSOVÁ Alexandra
Aplik Muay Thai
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
STRNADOVÁ Klára
Millenium Gym o.s.

K-1 ŽENY SENIOR WOMEN ŽENY SENIORKI FRAUEN SZENIOR NŐI SENIORS FÉMININES SENIOR FEMENINO SENIORES DONNE СПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -56 kg(5)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
PETRÍKOVÁ Veronika
ŠKP Policajná Škola Košice
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
MAŠKOVÁ Sandra
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
ČÁSTKOVÁ Petra
BT Gym Praha
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
ZACHARIASZ Anna
Target Muay Thai

K-1 ŽENY SENIOR WOMEN ŽENY SENIORKI FRAUEN SZENIOR NŐI SENIORS FÉMININES SENIOR FEMENINO SENIORES DONNE СПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -60 kg(4)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
CMÁROVÁ Lucia
Guard Košice
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
RAK Magdalena-Edyta
Octagon Team
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
HLADIKOVA Alena
KTSO PRAHA
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
SANDTNEROVÁ Veronika
Fighting Gym Bratislava

K-1 ŽENY SENIOR WOMEN ŽENY SENIORKI FRAUEN SZENIOR NŐI SENIORS FÉMININES SENIOR FEMENINO SENIORES DONNE СПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -65 kg(3)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
CMÁROVÁ Veronika
Guard Košice
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
FENDRICHOVÁ Martina
Iron Fighters, z.s.
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
ŠPITOLOVÁ Kristína
Fire Gym BB

K-1 ŽENY SENIOR WOMEN ŽENY SENIORKI FRAUEN SZENIOR NŐI SENIORS FÉMININES SENIOR FEMENINO SENIORES DONNE СПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -70 kg(4)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
HOMOLKOVÁ Anna
SKS Arena Kladno
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
VLNAŘOVÁ Barbora
SK Atom Fighters Plzeň
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
NIKOLAJCZUK Natalia
Copacabana Team
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
PIHÁVKOVÁ Věra
Pankration gym z.s.